Představení Public Serveru (2. Část Updatu)

23.02.2024

Vítám všechny u Druhé části velkého updatu na serveru! Před pár dny se již spustil Public a všechno začalo fungovat.


Co se tedy změnilo a co můžete očekávat dále?


SMP

Na SMP byly přidané Sezóny (Jaro, Léto, Podzim, Zima)

Každá sezóna něco ve hře mění a hra mění atmosféru.

Pracuji pro server na WIKI, ale o tom se dozvíte později v tomhle článku.

Na server taky byl přidán vote systém a připravují se Daily Odměny společně s truhlami (Vote, Daily)

Na serveru se neustále pracuje a sem tam se zlepší stabilita, plynulost a obecně rychlost serveru.


Public Server

Tak nakonec jsme se dožili, a spuštění Public Serveru šlo celkem v pohodě. Na serveru budete brzy moct najít BattlePass, Questy, a podobně. Zatím mám na práci ještě hodně, a to můžete najít na spawnu po vaší pravici na tabulce. 


Server bude zatím ještě označován jako v betě, protože momentálně hlavně potřebujeme lidi aby se vyzkoušelo vše možné, a popřípadě se opravilo spoustu věcí. Doufáme, že dostaneme dobrý feedback od lidí a že můžeme vyjít z beta testování!


Můj hlavní cíl je momentálně vymyslet co bude v truhlách na spawnu a zároveň najít a opravit co nejvíce bugů a problémů, společně s dokončením Wiki Stránky.


Wiki

Jedním z hlavním projektů co jsem nedávno začal je Wiki Stránka. Je to dobrá věc pro lidi co chtějí zjistit více o serveru nebo všechno úplně nechápou. Což je úplně v pořádku! 

Wiki zatím nechci nikde zveřejňovat, dokud nebude hotová. Mám pocit, že to je k ničemu. Pokud stránku najdete, tak vám to taky bude k prdu.


Jaké máme plány do budoucnosti?

Určitě plánujeme na JŠK představit několik herních módů, aby si každý našel co chce. Pár z nich je třeba Skyblock, "Módovaný" server (Custom Enchanty, Itemy, apod.), nebo Lifesteal server.

Aby se tohle ale uskutečnilo tak potřebujeme nějakou základnu peněz. Což vůbec nemáme, takže nemůžeme spoléhat na to, že server se něčím vůbec stane.

Více vám k tomu asi neřeknu, jelikož to je stále jen teorie, a nikdy se nemusíme nikam dostat.


Něco navíc...

Zdravím všechny co to dočetli tak daleko. Jsem překvapenej. Já jsem fytage, a pracuju jako Developer pro server a na všem pracuji. Poslední dobou to není moc lehké si na takové věci najít čas a proto se někdy může Development zdát pomalejší než býval. A nemůžu říct, že s vámi nesouhlasím. Něco takového je naprosto pochopitelné a já se omlouvám pokud se server nebude vyvíjet tak rychle jako ostatní. Snažím se hledat nějaký čas nebo smysl pro server pracovat, ale vždy jsem si myslel a stále myslím, že to všechno půjde do koše, že se to nikam nedostane, stejně jako každý můj projekt.

Očekávám od JŠK něco více ale zatím to nevypadá dobře kvůli tomu jak využívám svůj čas a ztracím motivaci. Doufám, že se přes tohle dostanu a server se trochu oživí. Do té doby ale, netuším co všechno se může stát. Takže prosím o strpení těhle pár měsíců, kdy server nebude úplně živý, jak by jste čekali :)


To je asi pro dnešek všechno. Díky všem za pozornost, uvidíme se u dalšího blog postu... Doufám.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky